44 : 55

Negyedek:

10 : 12, 8 : 16, Büntetők: 5 : 3, 13 : 13, 12 : 11

Edzői értékelés:

A hivatalos eredmény 0-2 a Veszprém javára, mivel nem sikerült minimum 8 fővel kiállnunk. Ettől függetlenül lejátszottuk a mérkőzést.

A körülményekhez képest elfogadható eredményt értünk el. Az utolsó negyed 8. percében még csak három ponttal vezetett ellenfelünk, de az utolsó percekben a nagyon okosan és jól játszó Szololik Gergely bebiztosította a VUKE győzelmét.

18 : 20, 14 : 9, Büntetők: 4 : 7, 13 : 22, 14 : 18

Hasonlóan itt is 0-2 a hivatalos eredmény a Paksnak.

A győzelem meg lett, de sem a védekezésünkre, sem a támadásainkra nem lehetünk büszkék. Szomorúan, de letudtuk a fordulót és a „B” csoportban folytatjuk. Át kell gondolni mindenkinek a jövőt! Igényeinket, terveinket úgy tűnik át kell értékelni, vissza kell venni és szerényen belesüllyedni a középszerűségbe. Vagy újra vissza lehet térni (mindenkinek) az őszi munkához!