60 : 51

Negyedek:

13 : 19, 11 : 6, 17 : 12, 19 : 14

Edzői értékelés:

Több hiányzó is akadt a csapatban, ezért csak szűkebb rotációval tudtunk nekimenni a Hepp-kupa mérkőzésnek.
Ez azonban nem volt érzékelhető a meccs elején. Szemre is tetszetősen játszottunk,uraltuk a találkozó ezen szakaszát.
A II. negyedben akadozott a támadójáték, de 1 pontot így is megtartottunk a nagyszünetre. (24:25).

Rosszul kezdődött a II. félidő.Eladott labdák, kihagyott dobások és a Vasas megfordította az eredményt. A meccs ezen szakaszában nagyon puhák voltunk. Mind a támadásokból, mind a védekezésből hiányzott a kellő agresszivitás. Jó pár elkerülhető kosarat kaptunk és a végére már nem tudtunk visszajönni a meccsbe.

Az akarattal ma sem volt probléma,azonban sokkal keményebbnek kell lenni a bajnokságban.á