2015.03.29, vasárnap

Bory Jenő Ált. Isk. (U11– 7. forduló, „E” csoport)

Fűzfői AK- DKKA Nyuszik 60-56

Mosolygó Bea (Nyuszik):

A fűzfői csapat ellen kb. három hónapja nagyon kikaptunk, nem is játszottunk jól akkor. Most sokkal jobb, lendületesebb és pontosabb játékkal sikerült a lépést tartani velük, a harmadik negyed közepén 45-45, a negyedik negyed végén a lefújás előtt egy perccel 56-56 volt az eredmény. A gyerekek becsülettel küzdöttek, a szerencse most nem mellénk állt sajnos, viszont a pályán nyújtott teljesítmény alapján hatalmas dicséretet érdemel minden játékos.

Vincz Botond első meccsét játszotta aznap, nagyon ügyes játékáért külön gratulálok 🙂

DKKA Vezérek – Fűzfői AK 33 : 63

Balogh Imre (Vezérek):

Kevés az igyekezet, ha a helyzeteket nem dobjuk be. A Fűzfő ügyesen játszott, a második ötösben szerepeltette a nyerő embereit, ezzel a mi második sorunk nem tudta tartani a lépést. Gratulálunk!

DKKA Nyuszik- DKKA Vezérek 45-30

A második meccsünkön szerencsére nem tört meg a lendület, nagy volt a csapatban a bizonyítási vágy, ugyanis a Vezérektől a múltkor egy ponttal kaptunk ki. Kicsit több volt ugyan a pontatlanság, a félidőig megszerzett előnyünket szerencsére sikerült tartani a végéig.

Gratulálok a fiúknak!

Elfáradtunk a második meccsre.

Kiegyenlített első negyed után folyamatosan növelték előnyüket a Nyuszik. Gratulálunk!