naptár

Feltöltődés után újra a pályán

DKKA 45. hét mérkőzései
(2023.11.06-11.12)

 

2023.11.08, szerda – Pécs (Férfi Hepp Kupa)

19.00 – PTE-PEAC – Dávid Kornél KA

 

2023.11.10, péntek – Ajka (Leány Kadett Regionális Bajnokság)

16.00 – Ajka – Dávid Kornél KA/B

 

2023.11.10, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kadett Bajnokság, alapszakasz)

16.00 – Alba Fehérvár – Dávid Kornél KA/A

 

2023.11.10, péntek – MKOSZ terem (Leány Junior Regionális Bajnokság)

16.00 – Dávid Kornél KA – MVM-OSE Lions U18L

 

2023.11.11, szombat – Tata (Fiú Junior Regionális Bajnokság)

11.00 – Dávid Kornél KA/B – TSE Basket

13.00 – AF-Dunaújvárosi Sárkányok – Dávid Kornél KA/B

15.00 – TSE Basket – AF-Dunaújvárosi Sárkányok

 

2023.11.11, szombat – Budapest (Fiú Serdülő Bajnokság)

10.30 – Dávid Kornél KA/A – Vasas Akadémia/B

12.45 – MVM-OSE Lions U14/A – Soproni SI KA SKC/A

15.00 – MVM-OSE Lions U14/A – Dávid Kornél KA/A

17.15 – Soproni SI KA SKC/A – Vasas Akadémia/B

 

2023.11.11, szombat – Budapest (Fiú Junior Bajnokság, alapszakasz)

14.00 – Budapesti Bikák/A – Dávid Kornél KA/A

 

2023.11.11, szombat – Budapest (Leány Kadett Bajnokság, alapszakasz)

16.00 – Kiss Lenke KA – Dávid Kornél KA

 

2023.11.11, szombat – Dunaújváros (Fiú Serdülő Rgeionális Bajnokság)

9.30 – Dunaújvárosi Sárkányok U14 – Dávid Kornél KA/C

11.00 – VUKE/B – Alba Fehérvár/B

12.30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

14.00 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2023.11.11, szombat – Veszprém (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, F csoport)

10.00 – DKKA Zsiráfok – VESC U11

11.30 – VUKE U11 Botev – Pákozdi Kócsagok

13.00 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

14.30 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2023.11.12, vasárnap – Tóparti Gimnázium (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, A csoport)

9.30 – DKKA Darazsak – Alba Fehérvár Cápák

11.00 – DKKA Ördögök – DKKA Darazsak

12.30 – Alba Fehérvár Cápák – DKKA Ördögök

 

2023.11.12, vasárnap – Tóparti Gimnázium (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, B csoport)

14.00 – DKKA Vezérek – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok

15.30 – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – DKKA Ugrómókusok

17.00 – DKKA Ugrómókusok – DKKA Vezérek

 

2023.11.12, vasárnap – Dunaújváros (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, C csoport)

9.30 – Dunaújvárosi Sárkányok U11 – Alba Fehérvár Kenguruk

11.00 – Alba Fehérvár Kenguruk – DKKA Tigrisek –

12.30 – DKKA Tigrisek – Dunaújvárosi Sárkányok U11

 

2023.11.12, vasárnap – Ajka (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, E csoport)

9.30 – Ajka – Fűzfői Farkaskölykök

11.00 – Fűzfői Farkaskölykök – DKKA Flamingók

12.30 – DKKA Flamingók – Ajka

 

2023.11.12, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Serdülő Bajnokság, alapszakasz)

10.30 – Alba Fehérvár/A – Soproni SI KA SMAFC/B

12.45 – Soproni Tigrisek SE U14 – Dávid Kornél KA/B

15.00 – Soproni SI KA SMAFC/B – Soproni Tigrisek SE U14

17.15 – Dávid Kornél KA/B – Alba Fehérvár/A

 

2023.11.12, vasárnap – Budapest (Női Amatőr Bajnokság, Piros csoport)

15.00 – MAFC – Dávid Kornél KA

 

2023.11.12, vasárnap – Pécs (Férfi NBI/B Zöld csoport)

19.00 – NKA Universitas PEAC II. – Dávid Kornél KA

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!