naptár

Fiú junior és leány serdülő selejtezőket rendezünk

DKKA 37. hét mérkőzései
(2023.09.11-09.17)

 

2023.09.12, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Serdülő edzőmérkőzés)

18.00 – Dávid Kornél KA – Kiss Lenke

 

2023.09.14, csütörtök – MKOSZ terem (Női Amatőr edzőmérkőzés)

17.30 – Dávid Kornél KA – KASSA

 

2023.09.16-17, szombat-vasárnap – Budapest (Leány Junior Bajnokság, selejtező)

09.16, szombat:

10.00 – Darazsak Sportakadémia/B – Vasas Akadémia/B

12.00 – Török Flóris-Törekvés/A – Dávid Kornél KA

16.00 – Dávid Kornél KA – Darazsak Sportakadémia/B

18.00 – Török Flóris-Törekvés/A – Vasas Akadémia/B

09.17, vasárnap:

9.30 – Vasas Akadémia/B – Dávid Kornél KA

11.30 – Darazsak Sportakadémia/B – Török Flóris-Törekvés/A

 

2023.09.16-17, szombat-vasárnap – Veszprém (Fiú Kadett Bajnokság, selejtező)

09.16, szombat:

10.00 – Tapolcai Sziklák – Dávid Kornél KA Bulls (FOKS-1021)

12.30 – Várpalotai KK – VUKE U16/A (FOKS-1022)

15.00 – Alba Fehérvár – FOKS-1021 győztese (FOKS-1023)

09.17, vasárnap:

11.00 – FOKS-1022 győztese – FOKS-1023 győztese

 

2023.09.16-17, szombat-vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Junior Bajnokság, selejtező)

09.16, szombat:

10.00 – Dávid Kornél KA/A – Kiss Lenke KS

12.00 – SZEDEÁK/A – NYUGAT 1

16.00 – NYUGAT 1 – Dávid Kornél KA/A

18.00 – SZEDEÁK/A – Kiss Lenke KS

09.17, vasárnap:

10.30 – Dávid Kornél KA/A – SZEDEÁK/A

12.30 – Kiss Lenke KS – NYUGAT 1

 

2023.09.16-17, szombat-vasárnap – Budapest (Fiú Serdülő Bajnokság, selejtező)

09.16, szombat:

10.00 – Zsíros Akadémia Kőbánya/A – Soproni SI KA SMAFC/B

12.00 – Dávid Kornél KA/A – BP2

16.00 – BP2 – Zsíros Akadémia Kőbánya/A

18.00 – Dávid Kornél KA/A – Soproni SI KA SMAFC/B

09.17, vasárnap:

9.30 – Soproni SI KA SMAFC/B – BP2

11.30 – Zsíros Akadémia Kőbánya/A – Dávid Kornél KA/A

 

2023.09.16-17, szombat-vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Serdülő Bajnokság, selejtező)

09.16, szombat:

10.00 – UNI Győr NKA – TSE Basket U14

12.15 – Dávid Kornél KA/A – Kecskeméti KA U14 Amazonok/B

16.00 – Kecskeméti KA U14 Amazonok/B – UNI Győr NKA

18.15 – Dávid Kornél KA/A – TSE Basket U14

09.17, vasárnap

9.30 – TSE Basket U14 – Kecskeméti KA U14 Amazonok/B

11.45 – UNI Győr NKA – Dávid Kornél KA/A

 

2023.09.17, vasárnap – MKOSZ terem (Férfi NBI/B edzőmérkőzés)

16.00 – Dávid Kornél KA – BKG-Prima SE

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!