DKKA Férfi NB1/b

Folytatódtak az edzőmeccsek

Zöld csoportos férfi csapatunk kétszer is pályára lépett a héten.
Dzunics Branislav tanítványai szerdán a Dunaharaszti MTK-t fogadták az MKOSZ Edzőközpontban. Bár az első negyedet magabiztosan nyerték a fiúk, azt követően egál negyedeket produkált a két együttes. Az utolsó tíz percben aztán rá tudtunk tenni még egy lapáttal, és végül 84-61-re múltuk felül leendő Zöld csoportos ellenfelünket, a ’Harasztit. Négy játékosunk (Molnár Dániel, Denk Norbert, Tóth Péter és Kis Raul) is legalább tíz pontot tett a közösbe, közülük Molnár (18) és Tóth Péter (16) hozta a legtöbb VAL-t.

Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia – Dunaharaszti MTK 84-61 (27-12, 21-22, 11-11, 25-16)

DKKA: Büki B. 9/9, Tóth P. 11/3, Kis R. 10/6, Molnár D. 17/9, Kuttor 6.
Csere: Vincz B. 2, Jánni Á. 3/3, Szalczgruber Á. 6/3, Denk N. 15, Hegedűs K., Keller V. 5, Szalczgruber Zs.

🎤Dzunics Branislav vezetőedző értékelte a Dunaharaszti MTK elleni, 8️⃣4️⃣-6️⃣1️⃣-re megnyert felkészülési talállkozót⤵️ #HajráDKKA

Közzétette: Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia – DKKA – 2023. augusztus 31., csütörtök

Pénteken az NBII-es Kozármisleny SE felkérésének eleget téve léptünk pályára. Az első negyedben inkább a vendégek akarata érvényesült – közel négy percig vezettek is a vendégek. A többi játékrészben azonban már kijött a két csapat közti különbség, és felőröltük Baranya megyei ellenfelünket. Hatan is dobtak legalább tíz pontot; Kuttor Gergő (21 pont, 11 lepattanó) elérte, Tóth Péter (18 pont, 9 gólpassz, 7 lepattanó) pedig megközelítette a dupla-duplát a 120-61-re végződő mérkőzésen.

Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia –Kozármisleny SE 120-61 (26-25, 31-16, 29-6, 34-14)

DKKA: Szalczgruber Á. 13/3, Tóth P. 18/6, Kis R. 13/9, Molnár D. 19/12, Kuttor G. 21
Csere: Vincz B., Jánni 11/3, Büki B. 8/6, Denk N. 9/3, Hegedűs K. 3/3, Keller V. 5, Barthalos A.

Maár Benedek értékelte a Kozármisleny elleni mérkőzést

🎤Maár Benedek másodedzőnk értékelte a Kozármisleny SE Kosárlabda Szakosztály elleni, 1️⃣2️⃣0️⃣-6️⃣1️⃣-re megnyert felkészülési találkozót⤵️

Női Piros csoportos együttesünk Győrben, a Fehér csoportban induló Uni Győr SZESE-nél vendégeskedett, és nyert 86-63-ra. Csapatunkból a 19 pontot szerző Laufer Gabriella, a kispadról beszállva 17 pontig jutó Papp Lilla és a 16 pontos Frindt Nikolett is kiemelkedett.

UNI Győr SZESE – Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia 63-86

DKKA: Szücs R. 11/3, Varga S. 2, Frindt N. 16/6, Szücs L. 11/3, Laufer G. 19
Csere: Papp L. 17, Drávecz B. 4, Vas B. 6/6, Németh E.
Szentpáli Gergő: Hasznos mérkőzést játszottunk egy kellemetlen stílusban kosárlabdázó ellenféllel. Jól kezdtünk, de aztán a győriek sikeresen tördelték a játékunkat a zónavédekezésükkel, de fokozatosan alkalmazkodtunk és feljavultunk. Az utolsó negyedben már újra azt a ritmust diktáltuk, amit szeretnénk. Összességében látszik, hogy szépen lépegetünk előre.