naptár

Hajrá, hajrá DKKA!

DKKA 36. hét mérkőzései
(2023.09.04-09.10)

 

2023.09.04, hétfő – Budapest (Fiú Junior edzőmérkőzés)

19.30 – BLF KK – Dávid Kornél KA/B

 

2023.09.05, kedd – Budapest (Leány Serdülő edzőmérkőzés)

18.00 – Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia  – Dávid Kornél KA

 

2023.09.06, szerda – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Junior edzőmérkőzés)

18.20 – Dávid Kornél KA – Falco KC Szombathely

 

2023.09.08, péntek – Jáky József MSZKI (Fiú Serdülő edzőmérkőzés)

17.30 – Dávid Kornél KA/A – Szombathelyi SI

 

2023.09.08, péntek – Budapest (Férfi NBI/B edzőmérkőzés)

19.30 – Pénzügyőr SE – Dávid Kornél KA

 

2023.09.09-10, szombat – Körmend (Fiú Junior Bajnokság, előselejtező)

09.09, szombat:

9.00 – AKMÉ Körmendi Törpördögök – KASI/B (FOJS-1011)

11.00 – Dávid Kornél KA Bulls – Fűzfői AK (FOJS-1012)

13-00 – BasketBaja SE – Várpalota KK (FOJS-1013)

15-00 – TSE Basket U18 – AF-Dunaújvárosi Sárkányok (FOJS-1014)

17.00 – FOJS-1011 győztes – FOJS-1012 győztes (FOJS-1015)

19.00 – FOJS-1013 győztes – FOJS-1014 győztes (FOJS-1016)

09.10, vasárnap:

11.00 – FOJS-1015 győztese – FOJS-1016 győztese

 

2023.09.09-10, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Serdülő Bajnokság, előselejtező)

09.09, szombat:

10.00 – Tapolcai Tigrisek – VUKE U14/A (FOSS-1001)

12.15 – Dávid Kornél KA Bulls – Kozármisleny (FOSS-1012)

14.30 – PVSK NKA/A – Alba Fehérvár/B (FOSS-1013)

16.45 – FOSS 1011 győztese – FOSS-1012 győztese (FOSS-1014)

09.10, vasárnap

11.00 – FOSS-1013 győztese – FOSS-1014 győztes

 

2023.09.09-10, szombat-vasárnap – Budapest (Leány Junior Bajnokság, előselejtező)

09.09, szombat:

10.30 – Dávid Kornél KA/A – Parthus SE

12.45 – MTK Budapest – KKS

15.00 – KKS – Dávid Kornél KA/A

17.15 – MTK Budapest – Parthus SE

09.10, vasárnap:

9.30 – Parthus SE – KKS

11.45 – Dávid Kornél KA/A – MTK Budapest

 

2023.09.09, szombat – MKOSZ terem (Leány Kadett edzőmérkőzés)

10.30 – Dávid Kornél KA – Vasas Akadémia

 

2023.09.09, szombat – MKOSZ terem (Fiú Kadett edzőmérkőzés)

15.00 – Dávid Kornél KA – Szombathelyi SI

 

2023-09.09, szombat – MKOSZ terem (Női Amatőr edzőmérkőzés)

18.00 – Dávid Kornél KA – BEAC

 

2023.09.10, vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Junior edzőmérkőzés)

15.00 – Dávid Kornél KA – NITRA

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!