48 : 90

Negyedek:

10 : 17, 17 : 36, 5 : 23, 16 : 14

Edzői értékelés:

Hazai pályán kezdtük meg a kiemelt bajnokság küzdelmeit. Sajnos több sérülés is nehezítette a dolgunkat. Jó szellemben kezdtünk, a találkozó elején még együtt volt a két csapat (5.perc 6:6). Ezt követően azonban a sok eladott labdával megkönnyítettük az ellenfél dolgát, könnyű kosarakat szerezve jelentős előnyt alakítottak ki. (félidő 27:53).

A II. félidőben már visszaköszönt, hogy rövidebb a padunk, kisebb a rotációs lehetőségünk. A fáradságnak köszönhetően már a támadásaink is akadoztak.(30. perc 32:76). Az utolsó negyedben változtattunk a védekezésen ,ezzel sikerült némileg hatékonyabbá válni és megnyerni ezt a negyedet.

A küzdelem jeles osztályzatot érdemel, azonban az eladott labdák száma nem tette lehetővé, hogy szorosabb meccset játszunk.