8,
  21 :
  8

Edzői értékelés

A csoport I. helyét eldöntő, 2 győzelemig tartó párharc első felvonását hazai pályán kezdhettük a jó erőkből álló Sopron ellen. Az első percek kevés kosarat hoztak, mindkét oldalon akadozott a támadójáték. Ellenfelünk az elejétől kezdve zóna védekezéssel operált, ez ellen nem mindig találtuk a rést,viszont a külső dobásaink többször is célba értek.

A II. félidő nem kezdődött jól, némileg közelebb engedtük a soproni gárdát. Azonban a 25. és a 35. perc között egy 20:0-ás sorozatot produkáltunk. Jól működött a védekezésünk, a sikeres labdaszerzésekkel gyors indításokból is eredményesek voltunk, plusz ebben a szakaszban is sikerült 3 db 3 pontost is a helyére küldeni.

Minden dicséretet megérdemelnek a lányok, mert főleg a II. félidőben  nagy energiával és összeszedetten játszottak.Az állás 1:0. Folytatás vasárnap.