83 : 61

Negyedek:

17 : 19, 26 : 18, 16 : 12, 24 : 12

Edzői értékelés:

Jól kezdődött számunkra a mérkőzés, ügyes támadásokat vezettünk és a védekezés is működőképesnek tűnt. Itt jól alkalmaztuk az előre megbeszélteket.

A II. negyedtől viszont egyre többet hibáztunk hátul, az ellenfél pedig azzal büntetett minket, amiben a legjobbak,a távoli dobások.
Az I. félidőben 8 db 3-pontost kaptunk, ennek ellenére meccsben voltunk.(félidő 43:37)

A III. negyedben jelentősen nem változott a játék képe. Nagyobb különbség nem alakult ki a két csapat között. Folyamatosan 6-10 pont volt a differencia.
A találkozó a IV. negyedben dőlt el. 5 perc alatt csak 4 pontot tudtunk dobni,míg a szombathelyi alakulat tetszés szerint érte el pontjait.

Több volt ebben a meccsben, azonban a sok védekezési hibát az ellenfél maximálisan kihasználta.