Legjobb négyben az U15-17 lányok!

Regionális döntőt játszott hétvégén az U15 csapatunk.

A kadett korcsoportban is versenyző serdülő lányok hazai pályán játszották a kadett régiós döntőt, melynek tétje a Regionális Bajnokok Tornájára való bejutás volt.

A sok munka meghozta gyümölcsét, a csapat mindkét mérkőzését megnyerte. Az alapszakaszban elért eredmények alapján az 1. helyezett csapat a negyedikkel, a második csapat a harmadikkal csaphatott össze.

Mieink első helyről vághattak neki a küzdelmeknek, így a negyedik helyen végzett Győr csapatával küzdöttek. A kezdeti nehézségeket legyőzve (10-2 az ellenfél javára) sikerült az első negyedet egálra felhozni.

A második negyedtől kezdve már csapatunk átvette az irányítást, és a lefújásig szorgosan gyűjtögette a pontokat. A legvégén 15 pontos előnyt mutatott az eredményjelző, amely egyben a döntőt is jelentette számunkra. Ezután már csak az ellenfelünk volt a kérdés.

Pár óra pihenő után a második-harmadik helyezett mérkőzésének győztese, a BEAC-MAFC csapata ellen kellett nyernünk ahhoz, hogy a 4 régió legjobbjaival találkozhassunk. A döntő összecsapáson végig vezetve, kézben tartva a mérkőzést, okos játékkal, szép megoldásokkal szórakoztattuk a közönséget és a szülői szurkolótábort.

A lányok a győzelem után boldogan járhatták el az örömtáncot. Megérdemelték.