Másodszorra sajnos nem sikerült

A tini B döntőben csapatunk második ellenfele az MTK-Budapest csapata volt. Délelőtti győzelmünkkel ennek a meccsnek nagy jelentősége lett, mivel, akár egyetlen pontos győzelemmel a négy közé juthattunk volna az utolsó forduló eredményétől függetlenül. Ez több mint három negyeden keresztül reális esélynek tűnt. Jól kezdtünk és egészen a 33. percig vezettünk, jó védekezés, labdaszerzések szép megoldások mellett sajnos rengeteg labdát adtunk el (32 ) ami előbb-utóbb mindig megbosszulja magát. Így történt ez most is. A pontatlanságokat a védekezéssel kellet helyrehozni és ez nagyon sok erőt szív el a csapattól. A lelkesen küzdő budapestiek hat perccel a mérkőzés vége előtt kiegyenlítettek. (43:43), majd két perc alatt háromból-három triplát dobva biztosan a maguk javára fordították a meccset.

Így nem maradt más hátra, mint a mai mérkőzést megnyerni és drukkolni az MTK-nak.

DKKA – MTK Budapest 50 : 61 (19:14, 13:16, 9:4, 9:27)

Máthé N. -, Németh B.12, Horváth D. 7, Ehmann D. 3, Vas B. 4, Cs.: Füzy Cs. 2, Tamás J. 7, Vas V. 2, Boros L. 11/3, Szabó P. 2, Bucskó I.D. -, Makó B. F. -,