Sajnos a második negyed betlije miatt csak futottunk az eredmény. Minden dicséretet megérdemelnek viszont a gyerekek, mert nagyot küzdve az utolsó percre utolértük az Oroszlánokat, fordítani viszont nem sikerült. A "lányos" negyedeink jól sikerültek, a másik két negyedben viszont többet hibáztunk, mint amennyit elbírtunk volna.
Sajnálhatjuk, mert egy nyerhető mérkőzést veszítettünk el.
Második mérkőzésünkön egy igazi házi rangadót játszottunk az Ugrómókusokkal. Ellenfelünk egy végletekig feszült, vesztes mérkőzéssel a lábakban és a fejekben, pihenő nélkül játszott. Ezt sikerült a magunk javára fordítani, bár ez nem egy egyszerű, könnyű feladat volt.
A második félidőben egy kifejezetten jó védekezést produkáltunk, helyenként egész komoly színvonalon. Mindenki odatette magát és mindenki megtette a magáét. Ezzel a győzelemmel maradtunk a B csoportban és legközelebb újra megpróbáljuk kiharcolni a feljutást!
Gratulálok ellenfeleinknek és gratulálok minden "kisÖRDÖGNEK"!