Csapatok: Széchenyi KA Győr – DKKA
Eredmény: 92 : 60
Negyedek: 29 : 15, 20 : 6, 19 : 15, 16 : 14
Hosszabbítás: 8 : 10
Edzői értékelés: A múlt szombaton lejátszott első mérkőzésen szerzett 34 pontos előnnyel utazhattunk a visszavágóra.
A héten készültünk rá, hogy ellenfelünk minden energiát meg fog mozgatni a hátrány ledolgozásáért. Az első perctől kezdve kemény, agresszív letámadással kerültünk szembe. Nagyon megszeppenve játszottunk az I. félidőben, hiába váltogattuk a védekezést, nem tudtunk gátat szabni a győri rohanásnak. (félidő 49:21)

A II. félidőben kezdtünk éledezni és a valós tudásunkból bemutatni néhány dolgot. Az utolsó negyed őrült rohanás volt, folyamatosan a 34 pontos határon billeget a különbség. A rendes játékidő „egylabdás” lett és a győri csapat ledolgozta a hátrányát.

Hosszabbítás!!

A ráadásban tovább tartott az „őrület”. Az utolsó támadásunkat sikerült kosárral befejezni, ellenfelünk utolsó 3 pontosa lejött a gyűrűről, így 2 pontot megőriztünk az előnyünkből.

Nagyon mélyről jöttünk vissza, de sikerült!!!

A CSAPAT hatalmasat küzdött, nagyon BÜSZKE vagyok rájuk!!!!