DKKA Női NBI/A

Több mint egy hónap után újra tétmérkőzés!

Picture of Petz Gábor

Petz Gábor

Vasárnap este megkezdődik az alsóházi rájátszás. Az első két fordulóban hazai pályán, a Győr, majd a BKG ellen szerepelünk. Ez a két összecsapás nagyban meghatározza a play-out további menetét, így óriási szükségünk lesz szurkolóink támogatására.

Február 25-én játszottunk utoljára tétmérkőzést. A BEAC elleni alapszakasz záró összecsapás nem sikerült jól, sajnos nem tudtuk megnehezíteni ellenfelünk dolgát – pedig óriási pluszt adott volna egy győzelem a play-out előtt. A hosszú szünet sem telt el eseménytelenül: távozott légiósunk, Jaddan Simmons, két játékosunk a 3×3-as válogatott edzőtáborában járt, játszottunk két edzőmérkőzést és csapatépítő program gyanánt az ASKA Kutyaotthonban jártak a lányok. A mérkőzésmentes időszak csapatkapitányunk számára is eredményesen telt: Laufer Gabi felgyógyult talpsérüléséből, és a Csata elleni edzőmeccsen pályára is lépett már. Támadópotenciáljára nagy szükség lesz a Győr ellen is. Vasárnapi ellenfelünk sem tudott teljes létszámmal edzeni, hiszen Dubei Debóra, Mojca Jelenc és Ilina Selcova is saját válogatottjánál töltötte a válogatott születet – Dubei ráadásul részese volt a magyar női kosárlabda-válogatott világbajnoki kvalifikációjának.

„Lépésről lépésre szeretnénk haladni, egyelőre az első feladatunk a Győr elleni hazai mérkőzés. A sorsolás ebből a szempontból kedvező, de tisztában vagyunk vele, hogy nehéz meccs vár ránk. Nem a keretünk erősödése ad okot az optimizmusra, hiszen távozónk is volt, és az elmúlt időszakban létszámproblémákkal küzdöttünk, az edzésmunkánk sem volt ideális. Ennek ellenére bízom benne, hogy hazai pályán van esélyünk. A Győr erős csapat, jó formában van, így biztosan kiélezett mérkőzés lesz. Úgy gondolom, az fog dönteni, hogy ki tud több energiát, koncentrációt és csapategységet belevinni a játékba. Ebben kell erősnek lennünk” – fogalmazott vezetőedzőnk, Gáll Tamás az alsóházi rájátszás megkezdése előtt.

Az alsóházi hazai mérkőzéseinkre az eddigi találkozókhoz hasonlóan, kizárólag online lehet belépőt vásárolni jegyértékesítő partnerünknél, a jegy.hu-nál. A meccs szünetében ezúttal is lesz királyozás, ami eddig kifejezetten a fiatal nézőink és utánpótlás játékosaink körében volt igen népszerű. A DKKA sportolói, edzői és dolgozói a bajnokság végjátékában is ingyen nézhetik meg hazai mérkőzéseinket. Aki online követné a történéseket, az a Hunbasket.tv előtt szurkolhat a lányoknak.

Dávid Kornél KA – UNI Győr

MKOSZ Edzőközpont, vasárnap 16:00

Jegyár: 500-1000 Ft

TV: Hunbasket.tv

BÉKÉS, BOLDOG

KARÁCSONYI ÜNNEPEKET

KÍVÁN A

DÁVID KORNÉL KOSÁRLABDA AKADÉMIA

BÉKÉS, BOLDOG

KARÁCSONYI ÜNNEPEKET

KÍVÁN A

DÁVID KORNÉL KOSÁRLABDA AKADÉMIA

BÉKÉS, BOLDOG

KARÁCSONYI

ÜNNEPEKET

KÍVÁN A

DÁVID KORNÉL KOSÁRLABDA AKADÉMIA

00
Nap
00
Óra
00
Perc
00
Másodperc

TFSE-MTK – Dávid Kornél KA

00
Nap
00
Óra
00
Perc
00
Másodperc

DKKA - UNI Győr

Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.