46 : 23

Negyedek:

14 : 3, 13 : 3, Büntetők: 3 : 3, 12 : 6, 4 : 8

Edzői értékelés:

Nem voltak különleges elvárásaink a mérkőzéssel szemben. Tudtuk, hogy mindkét fiú csapat nyerni fog ellenünk. Ennek ellenére, örültünk volna, ha nagyobb ellenállás tanúsítunk. Jó lett volna, ha mindenki tudja merre támadunk, mindenki megtalálta volna az emberét, mert így nagyon könnyű kosarakat tudott szerezni az ellenfelünk.

A Kenguruknál Borsos Norman semlegesítésére nem találtunk embert. Az első félidőben egy mezőnykosárnál illene többet dobni a csapatnak. 10 ziccerdobásból egyet tudtunk értékesíteni. A második félidőben már elértük a 20%-ot közeli dobásásokból.

8 : 14, 4 : 16, Büntetők: 5 : 3, 3 : 12, 11 : 8

Mezőnyben egy kicsit bátrabban játszottunk, de a negyedenként a 8-10 eladott labdával és a 10-12 kimaradt ziccerdobással nem lehet szorosabb eredményt elérni. A negyedik negyedet nyertük, de ezt az ellenfelünk nem vette komolyan.