87 : 65

Negyedek:

27 : 20, 18 : 18, 25 : 17, 17 : 10

Edzői értékelés:

Rég nem látott létszámmal tudtunk dolgozni a héten, és a csütörtöki mérkőzésre is „csak” két hiányzónk maradt.

Ennek megfelelően jól is kezdtük a mérkőzést, az első negyed végéig tartottuk magunkat (15-15), majd innen egy perc alatt 10-0-ás futást produkált a Kanizsa. Mindkét fél intenzíven használta zóna védekezését, ellenfelünk azonban így is rengeteg hibára kényszerített bennünket, amivel el is dőlt a meccs. Ellenfelünk a tőlünk szerzett labdákból élt, ezt az előnyt építették később tovább.

Számunkra a játék képe egyszerű volt, amint támadtuk a gyűrűt, jöttek a kiharcolt faultok, ennyit azonban nem lehet hibázni a büntető vonalról (14/35).

Szép dolgokat is csináltak a lányok, a hozzáállásukat meg végképp nem érheti kritika, de csak akkor tudunk jó meccseket játszani, ha koncentráltabban és nagyobb meggyőződéssel tesszük, amit teszünk.