95 : 73

Negyedek:

31 : 14, 15 : 20, 26 : 12, 23 : 27

Edzői értékelés:

Öröm volt látni, ahogy a fiúk küzdöttek és mindenki a maximumot próbálta kihozni magából. Több periódusa is volt a meccsnek, ahol az ellenfél tanácstalanul mozgott a pályán, a kemény védekezésünknek köszönhetően.

A negyedek eredményeiből is látszik, hogy a meccs elején és a „nagy” szünet után a csapat kicsit aludt, amit az ellenfél rutinból ki is használt. Amint felpörgött a társaság jobb is volt az ellenfélnél és rengeteg labdát szerzett támadó térfélen, amiket viszont nem sikerült mindig kosárral befejezni, így külsős információk alapján 14 zicccer vagy ziccer közeli helyzetet puskáztunk el.

Feladatunk a védekezés megerősítése, emberelőnyös szituációk hatékonyságának javítása és a fókusz koncentrálása a mérkőzés elejétől, kizárólag a játékra.