39 :
  12

Edzői értékelés

Egy tartalékos keretű Veszprém ellen sikerült rajt cél győzelmet behúznunk.

Az első negyedben a támadásunk rendben volt viszont védekezésben nagyon sok könnyű kosarat engedtünk az ellenfelünknek, nem volt helyén a fejünk és az agresszivitásunk sem.

Az alap hibákat javítva sikerült két negyedben is 15 pontnál kevesebbet engedni, emellett pedig sok könnyű leindítás kosarat tudtunk szerezni. Mindenkinek biztosítottam játék lehetőséget, volt akinek jobban, volt akinek kevésbé ment de mindenki szerzett pontot és oda tette magát amennyire tőle telt.

Büszke vagyok a fiúkra, szép teljesítményt nyújtottunk ebben a naptári évben 7 győzelemmel és 3 vereséggel jelenleg a 4. helyen állunk a bajnokságban. Az előttünk álló csapatokból az 1. Helyen álló zsírost hazai pályán sikerült legyőzni, a Vásárhely és a Nagykőrös csapata ellen is 1-1 egy labdás meccsen maradtunk alul. A lehetőségeinkhez mérten kihoztuk a maximumot az eddigi mérkőzéseinkből. De ami a legfontosabb, kiváló hangulatban játszottuk le az összes mérkőzésünket és folyamatosan tudtunk előre lépni egyéni és csapat szinten is.